Noel Gallagher, de zanger van Oasis, komt met zijn eigen sneakers. Het betreft een eigen versie van de Adidas Garwen.

De Adidas Garwen is een revolutionaire sneaker uit de jaren 70. Het revolutionaire zit hem in het feit dat dit de eerste Adidas sneaker was die voor de straat in plaats van voor het sportveld werd gemaakt. In die tijd was dat nog heel bijzonder.

Onder de naam Adidas SPZL Garwen brengt Adidas de schoenen opnieuw uit. En één model uit deze hedendaagse Garwen serie is ontworpen in samenwerking met Noel Gallagher. Diens portret is op de tong van de schoen te zien.

Verder worden de Noel Gallagher schoenen gekenmerkt door een mooie indigo-blauwe kleur en contrasterende stiksels bij de hiel. De vetergaatjes zijn voorzien van metalen ogen. Deze nieuwe Noel Gallagher versie van de klassieke Adidas Garwen sneakers zijn te zien op de foto’s op deze pagina.